Detail knihy

Rozsah: 263 stran
?
ISBN: 978-80-249-4385-5 (vázáno)
Anotace ze serveru Obalkyknih.cz:
Anotace: Emma a Nathan by už nemohli být rozdílnější. Když se ale potkají v nemocniční čekárně, jsou oba vyděšení a sami. Emmin život je tichý. Pracuje v knihovně. Stará se o hendikepovanou matku. Nikdy ji nikdo nepolíbil, nikdy nebyla v zahraničí, nikdy neochutnala šampaňské. Opravdový život na ni čeká jen mezi zažloutlými stránkami milovaných knih. Nathan tráví dny kilometry nad zemí jako instruktor sky divingu, miluje adrenalin a žije naplno. Nikdy se ale nezamiloval, nenosil tlusté pohodlné ponožky, nikdy se o nic nestaral. Když je osud spojí, zamilují se do sebe i navzdory tomu, že se možná brzy budou muset zase rozloučit. Slíbí si proto, že nepromarní ani hodinu společného času. Ale není na všechno už příliš pozdě?
Hodnoceno: 0x
Dostupné

Rozpis svazků

Lokace Kde? Celkem: Půjčeno absenčně: Absenčně: Prezenčně:
Oddělení pro dospělé 1 0 1 0
Lokace Signatura Přírůstkové číslo Stav